Продукція

Переваги нашої продукції

Сертифікована продукція

Наша продукція має сертифікати якості ЄС та України, а також міжнародні сертифікати AFNOR, TÜV, ZUS і ISO, які гарантують її екологічну безпеку і високу якість.

Найбільша мережа

Наша компанія має мережу представництв по всій країні, де кожен клієнт може не тільки зробити покупку, але й отримати необхідну інформацію та гарантійне обслуговування.

Широкий асортимент та індивідуальний підхід

Компанія має широкий ряд продукції від економ до преміум класу. Також наші клієнти можуть придбати товар, виготовлений за індивідуальним замовленням.

Наші роботи

Історія компанії

 1.  
  Заснування компанії Albion Group в Чеській Республіці 1990
 2.  
  1997 Відкрита нова лінія порошкового фарбування Decoral
 3.  
  Запуск серійного виробництва павільйонів IDEALCOVER 2001
 4.  
  2004 Заснування повномасштабного дочірнього підприємства Albion Group в Україні
 5.  
  Нове розширення в асортименті - гідромасажні басейни Brilix 2006
 6.  
  2008 Запущено виробництво автономних каналізацій Bio-CWT
 7.  
  Створення
  Allbautech
  2012
 8.  
  2013 Запуск серійного виробництва домашніх басейнів Econ pools
 9.  
  Початок виробництва басейнів преміум класу Luxury pools 2016

Купити басейн та обладнання для басейнів у Вінниці. Будівництво басейнів якісно і швидко з Albion

Басейни в Вінниці, як і в усьому світі, стають все більш популярними. Вони допомагають підтримати фізичну форму. Саме тому багато хто має намір купити басейн або побудувати басейн. З метою допомогти споживачеві, бренд Albion надає свої кваліфіковані послуги.

Вони включають:

 • Продаж басейнів із поліпропілену;
 • Будівництво басейнів (басейна)під ключ.

Також ми пропонуємо: павільйони Idealcover для басейнів та басейнів spa, системи біологічної очищення господарсько-побутових стоків (Bio CWT), солярний душ, різноманітне обладнання для басейнів. Любителям гідромасажу пропонуємо гідромасажні басейни від ряду відомих компаній (Brilix, Jacuzzi).

Бренд Albion здійснюється також продаж басейнів у Вінниці на будь-які смаки. Це продаж басейнів переливних чи скімерних басейнів, а також басейнів преміум класу Luxury Pools та басейнів серійного виробництва Econ Pools.

Ви самі можете обрати форму, розмір і колір чаші. Якщо Ви хочете отримати продукт дійсно високої якості, то ми пропонуємо купити басейн у Вінниці з поліпропілену або замовити будівництво басейнів під ключ.

Після того, коли будівництво басейнів завершено, для більш зручної експлуатації Ви можете придбати у нас необхідне якісне обладнання для басейнів та аксесуари. Саме відповідні аксесуари та обладнання для басейнів поліпшать функціональність басейна і допоможуть підтримати чистоту в басейні.

Якщо Вас зацікавив продаж басейнів, і Ви хочете стати нашим партнером, або ж Ви бажаєте купити басейн або іншу продукцію компанії, то Ви можете зв’язатися з нашими менеджерами через сторінки «Контакти» або «Зворотній зв’язок». Відвідайте також наш основний сайт www.albion.ua.