Ми рекомендуємо

Акційні пропозиції

Побудувати басейн для дому, басейн для дачі у Вінниці. Поліпропіленові басейни під ключ від бренду Albion

Останнім часом багато людей прагнуть побудувати басейн. Хтось бажає басейн для дому у Вінниці, інший – басейн для дачі за її межами. Продаж басейнів у Вінниці здійснюється багатьма компаніями і фірмами. Але тільки деякі пропонують дійсно якісну продукцію.

Не має значення, чи хочете Ви побудувати басейн для дому або басейн для дачі, пам’ятайте кілька основних правил:

  • Потрібно враховувати площу території;
  • Наявність підземних вод;
  • Місце, де буде розміщений басейн повинно добре освітлюватись сонцем;
  • Будувати басейн рекомендовано якомога далі від дерев, щоб уникнути забрудненню води листям та гілками.

Поліпропіленові басейни в Вінниці від бренду Albion популярні завдяки матеріалу, з якого виготовляються. Форму, колір і розмір чаші такого басейну Ви обираєте самі.

Поліпропіленовий басейн:

  • Має зварену чашу;
  • Має доступну ціну;
  • Зберігає яскравий колір чаші на протязі десятиліть;
  • На прибирання та догляд не потребує особливих витрат;
  • До сезонних перепадів температур стійкий.

Поліпропіленові басейни під ключ заощадять Ваш час на будівництво басейну, адже Ви монтуєте вже готову вилиту чашу. Зверніть увагу, що поліпропіленовий басейн відрізняється стійкістю до різних механічних пошкоджень.

У будь-якому басейні потрібно контролювати рівень води. Уникнути проблем з переливом води на межі басейну допоможе переливний басейн. У переливних басейнах рівень води знаходиться на одному рівні з бортами. Спеціальні жолоби з переливними решітками збирають витіснену воду з басейну і за допомогою насоса подають в фільтраційну установку. Чиста вода повертається в чашу через форсунки.

Скімерний басейн має свої особливості: забір води у ньому здійснюється спеціальним обладнанням – скімером. Таким чином, скімер постачає забруднену воду в систему фільтрації. Рівень води в таких басейнах знаходиться нижче борта, на рівні скімера, і підтримується автоматично. Після фільтрації вода повертається в чашу басейну через форсунки.

Також в нашому асортименті Ви знайдете басейни преміум класу Luxury Pools та басейни серійного виробництва Econ Pools. Незважаючи на ряд суттєвих особливостей, ці басейни характеризуються довгим терміном експлуатації, високою функціональністю та легкістю в обслуговуванні. Продаж басейнів у Вінниці здійснюється нашою компанією протягом двох десятків років. Також Albion пропонує побудувати басейн для дому або басейн для дачі у Вінниці спільно з нашими інженерами-проектантами.

Для отримання додаткової інформації зверніться до наших менеджерів через сторінки «Контакти» і «Зворотній зв’язок» або перейдіть на основний сайт компанії www.albion.ua.