Ми рекомендуємо

Акційні пропозиції

Купити обладнання для басейнів у Вінниці та придбати аксесуари для басейну за привабливими цінами

Здійснити мрію усієї сім’ї та придбати власний басейн для багатьох вже не є чимось недосяжним. Саме поліпропіленовий басейн не потребує багато витрат на експлуатацію і служить довгі роки. Якщо ж укомплектувати басейн всім необхідним, то відпочинок в ньому буде безтурботним та комфортним. Захистити власний басейн від непогоди та суттєво продовжити купальний сезон можна за допомогою розсувного павільйону, а щоб басейн працював довгі роки, рекомендуємо купити обладнання для басейнів у Вінниці та придбати аксесуари для басейну у фірмовому магазині Floker.

На сайті Albion клієнти мають змогу купити не тільки басейн для приватного користування та розсувний павільйон для його захисту, а й купити обладнання для басейнів у Вінниці, придбати аксесуари для басейну, замовити дієву хімію для очищення води в басейні та підібрати всі необхідні матеріали для оформлення пляжної зони.

Необхідним устаткуванням для басейну є фільтраційна установка. Фільтраційна система забезпечує чисту та прозору воду у басейні, а також очищує її від ґрунту, опалого листя, піску чи комах. Стінки та дно басейну очистить від нальоту, бруду, бактерій чи слизу спеціальний пилосос. Пилососи для басейну можуть бути автоматичними, напівавтоматичними або ж ручними.

Аби не чекати спекотного літа і розпочати плавання у воді оптимальної температури навіть за хмарної погоди, Ви можете придбати тепловий насос. Купівля теплового насоса дозволить установити та підтримувати сталу температуру води в басейні, яка забезпечить комфортне перебування в ньому.

Плавання для Вас більше, аніж просто хобі? З протитечією Ви зможете здійснювати запливи на великі дистанції, попри розміри басейну. Завдяки збільшенню потоку нагнітання води у басейні та створенню сильної течії, мрія про плавальні марафони стане реальністю.

Чи можливий догляд за басейном без використання хімії? Сучасні технології забезпечують ефективне очищення та дезинфекцію води в басейні. Саме тому у магазині Floker Ви можете купити обладнання для басейну у Вінниці, яке захистить відпочиваючих від шкідливих бактерій. Ультрафіолетова лампа для басейну BRILIX, іонізатор чи станція електролізу дозволять позбутися небезпечних мікроорганізмів без використання хлору.

Безперечно, для прозорої води у басейні найчастіше використовують хімію для басейнів. Аби правильно розрахувати дози дезинфікуючих препаратів та мінімізувати витрати на очищення води у басейні, рекомендуємо купити станцію дозування хімії Aseko. Дане обладнання максимально спростить догляд за басейном. До функцій станції дозування можна віднести автоматичне вимірювання хімічних показників води, автоматичну подачу хімічних реагентів та хлору, регулювання рівня pH. Разом з Aseko дезинфекція води у басейні буде найбільш ефективною.

Хімія для очищення води у басейні є дієвою, якщо її використовувати періодично, у правильних дозах та відповідно до ступеня забруднення басейну. Купити хімію для басейну у Вінниці можна у фірмовому магазині Floker.

Серед дієвих хімічних засобів, які використовують власники басейнів, найбільш популярними є:

  • препарати з вмістом хлору для комплексної дезинфекції;
  • альгіциди для знищення водоростей;
  • флокулянти;
  • препарати для коригування рівня pH;
  • хімія проти помутніння чи позеленіння води у басейнах;
  • засоби для шокової хлорної дезинфекції;
  • тестери та реагенти для вимірювання та контролю якості води.

Щоб вдосконалити власний басейн та зробити його більш функціональним, можна придбати аксесуари для басейну у Вінниці. До додаткових аксесуарів можна віднести підводне LED освітлення, світлодіодні прожектори та галогенні лампи для басейнів, світильники для басейну ImagiLights, атракціони та фонтани, солярний душ, драбини для басейнів з нержавіючої сталі.

А щоб вдосконалити зовнішній вигляд басейну, рекомендуємо купити матеріали для оформлення пляжної зони навколо басейну в місті Вінниця. Терасна дошка, що ззовні нагадує натуральне дерево, підійде для оформлення зони відпочинку за межами басейну, доріжок саду, альтанок, балконів чи терас. Переливний басейн краще декорувати за допомогою переливних решіток з грецького натурального каменю MARMARINI, а для бортів скімерних басейнів можна використати бортовий камінь PIERRA. Одним із найпопулярніших матеріалів для оформлення прилеглої території басейну є безшовний мармуровий чи кам’яний килим KAMFIX.