Ми рекомендуємо

Акційні пропозиції

Якісні та функціональні павільйони для басейнів від Albion. Купити павільйон для басейну у Вінниці за доступною ціною

Ми рекомендуємо купити павільйон для басейну в Вінниці власникам відкритих басейнів. Накриття для басейнів значно покращать комфортність відпочинку.

Павільйони для басейнів:

  • Оберігають басейн від забруднень;
  • Продовжують сезон купання;
  • Економлять витрати на обігрів;
  • Оберігають від сонячних опіків;
  • Економлять кошти по догляду за басейном;
  • Захищають дітей і тварин від падінь у воду.

Якщо Ви вирішили купити павільйон для басейну в Вінниці, зверніть увагу на те, що вони бувають як високі, так і дуже низькі.

Павільйони для басейнів Klasik, Klasik Smart і Klasik Clear є найбільш простими в модельному ряді накриттів, які представлені брендом Albion. Матеріал, з якого виготовляються накриття для басейнів у Вінниці дуже міцний і стійкий до погодних умов. Тому дана модель надзвичайно зручна і практична, що дозволяє встановлювати павільйон і в гірській місцевості.

Павільйони для басейнів Casablanca мають ексклюзивний, футуристичний дизайн. Завдяки висоті і великій кількості вільного простору, Ваш басейн для дачі стане місцем комфортного відпочинку.

Casablanca Infiniti та Casablanca Infinity EVO – це павільйони для басейнів неординарної конструкції й зовнішньої обробки. Вся родзинка накриття для басейнів полягає в обробці конструкції під «CARBON» та чітким лініям конструкції.

Павільйони для басейнів Dallas і Dallas Clear мають закруглену конструкцію, що стійка до впливу погодних умов. Покриття для басейнів даної моделі може виготовлятися як низьким, так і високим. Завдяки даному павільйону домашній басейн не потрібно буде очищати від сухого листя і гілок. Також Ви спокійно зможете випускати на прогулянку домашніх улюбленців, не боячись, що вони впадуть у воду.

Для любителів СПА процедур Albion представляє новинку серед павільйонів. Павільйони Dallas spa призначені для накриття СПА басейнів і складаються з 4 арок і одно-модульного корпусу. Така конструкція дуже практична, оскільки дозволяє в будь-який час перемістити накриття.

Басейн для плавання прослужить Вам ще довше, якщо Ви приймете рішення купити павільйон для басейну. Павільйони для басейнів Monaco збережуть воду чистою і знизять витрати на догляд за басейном. Вони мають вишукану конструкцію. Monaco Future – це павільйони для басейнів, які втілюють у собі нестандартні дизайнерські рішення, витонченість і функціональність. Особливістю даного накриття для басейнів є його конструкція, завдяки якій Ви зможете пересуватися вільно по всій території басейна.

Ми надаємо послугу – павільйони IDEALCOVER за 24 години. Пропонована послуга передбачає установку павільйонів стандартних моделей за добу.

Купити павільйон для басейну у Вінниці – не проблема. Навідайтесь на основний сайт компанії www.albion.ua або зв’яжіться з нами через «Контакти» і «Зворотний зв’язок» і замовте павільйон вже зараз.